Mitől robbant ma fel az internet?

Ha ma csak egy kamionos videót néz meg, ez legyen az! Mutatjuk!

MNO
2015. 08. 17. 11:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy személyautó fedélzeti kamerája rögzítette, ahogyan az előtte haladó teherautó felemelve hagyott platója letarolja az autópálya felett átívelő táblát.

Mindez egy szaúd-arábiai autópályán történt. Arról nem érkezett információ, megsérült-e valaki. A látványos felvételek viszont felrobbantották az internetet. A kínos balesetről készült videóra pár óra alatt kilencvenezren voltak kíváncsiak a YouTube-on. Nemcsak a külföldi oldalak, hanem a magyar weblapok is megosztották a pórul járt tehergépkocsi-sofőr tizenöt másodperces bizarr száguldását.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.