A várható kezdőcsapatok:
Németország: Manuel Neuer – Jerome Boateng, Mats Hummels, Per Mertesacker, Benedikt Höwedes – Sami Khedira, Philip Lahm – Toni Kroos, Mesut Özil, Lukas Podolski – Thomas Müller (Miroslav Klose)
Portugália: Rui Patricio – Joao Pereira, Pepe, Bruno Alves, Fabio Coentrao – Miguel Veloso, Joao Moutinho, Ricardo Meireles – Cristiano Ronaldo, Hugo Almeida, Silvestre Varela
A G csoportban közép-európai idő szerint éjfélkor kezdődik a Ghána–Egyesült Államok mérkőzés. Érdekesség, hogy a két csapat a legutóbbi két vb-n is találkozott egymással, 2006-ban a csoportkörben és 2010-ben a nyolcaddöntőben is Ghána nyert 2–1-re. S az afrikaiak négy éve hajszál híján az elődöntőbe is bekerültek, a nyolc között csak büntetőpárbajban maradtak alul Uruguay válogatottja ellen úgy, hogy a 120. percben 1–1-es állásnál kihagytak egy 11-est Ghána most is jóval esélyesebb, de Akwasi Appiah szövetségi kapitány alakulata nem bízza el magát. „Nagyon jó csapat az amerikai, nem lesz könnyű dolgunk” – mondja a szakvezető.
A várható kezdőcsapatok:
Ghána: Adam Kwarasey – Harrison Afful, Kwadwo Asamoah, John Boye, Jonathan Mensah – Michael Essien, Kevin-Prince Boateng, Sulley Muntari, Asamoah Gyan – Jordan Ayew, Andre Ayew
Egyesült Államok: Tim Howard – Fabian Johnson, Matt Besler, Geoff Cameron, DaMarcus Beasley – Kyle Beckerman, Michael Bradley, Jermaine Jones, Alejandro Bedoya – Clint Dempsey, Jozy Altidore
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!