Kína atomfegyvert is bevetne az Egyesült Államok ellen

Kína kész atomfegyvert bevetni az Egyesült Államok ellen, ha az megtámadja az ázsiai országot egy esetleges tajvani konfliktus során – írja egy kínai tábornokra hivatkozva a Financial Times és az Asian Wall Street Journal. Szerencsétlen, felelőtlen kijelentés – kommentálta Washingtonban a külügyminisztérium szóvivője a jeles kínai generális szavait.

MNO
2005. 07. 16. 7:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.