Agyonlőtte plasztikai sebészét egy elégedetlen páciens

A férfi a gyilkosság után magával is végzett.

MTI
2015. 09. 08. 19:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szépészeti műtétekben csalódott 34 éves orosz férfi, Jurij Lebegyev hétfőn egy lőfegyvert elrejtve ment be a kórházba orvosához, Alekszandr Remizovhoz, akit halálosan megsebesített, majd maga ellen fordította fegyverét.

A szentpétervári ügyészség keddi közleménye szerint Lebegyev, aki 2010 óta több plasztikai műtétet is végeztetett az orrán és a fülén, elégedetlen volt az operációk eredményével.

A Fontanka.ru helyi hírportál úgy értesült, hogy Lebegyev, aki tíz éven át egy tengeralattjárón szolgált hivatásos katonatisztként, szerelmi életében problémákkal küszködött, amelyeket kinézetének tulajdonított.

A gyilkos-öngyilkos férfi lakásán a rendőrség megtalálta a páciens és az orvos műtétekkel kapcsolatos leveleit, ezek egyikében Remizov azt javasolta Lebegyevnek, hogy forduljon pszichiáterhez.

A műtéteket egyébként Remizov nem személyesen végezte, ő csak felügyelte azokat.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.