Egy tucat ember halt meg ismét Bagdadban

A terroristák újra lecsaptak, az elkövetőek egyelőre ismeretlenek.

MTI
2016. 05. 17. 11:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A merénylők az iraki főváros egyik peremkerületében egy piac közelében repítettek levegőbe egy robbanószerekkel megrakott autót. A városrészt zömmel síiták lakják.

A terrortett elkövetőjeként egyelőre semmilyen szervezet nem jelentkezett. Az AP amerikai hírügynökség megjegyzi, hogy a merénylet elkövetési módja és célszemélyei arra utalnak, hogy az Iszlám Állam nevű dzsihadista terrorszervezet embereinek műve.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.