„Semmi köze az iszlámhoz” – a beépült újságíró jelenti

Sátánista, börtönviselt alkoholista volt, majd Allah katonája lett a terroristapalánták vezetője.

MNO
2016. 05. 03. 12:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Az volt a célom, hogy megértsem, mi zajlik ezeknek a fejében” – mondta Ramzi az AFP-nek. Az újságíró az iszlámot nem fedezte fel a terroristákban, semmi világot jobbá tenni igyekvő szándékot nem talált, csak frusztrált, manipulálható fiatalokat, akiket az a szerencsétlenség ért, hogy abba a korba születtek, amelyikben az Iszlám Állam is létezik. Valamit kerestek, és ezt találták meg.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.