Fejbe lőtte magát egy hároméves fiú Chicagóban

Apja szekrényében talált egy 9 milliméteres félautomata pisztolyt.

MTI
2016. 10. 14. 7:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrségi közlemény szerint a gyermek kora reggel, miután felébredt, átsétált szülei hálószobájába, ahol a szekrényben felfedezte apja 9 milliméteres félautomata pisztolyát. A fegyvert levitte a nappaliba, és ott véletlenül főbe lőtte magát.

Az apának érvényes fegyvertartási engedélye van. A rendőrség közölte, hogy vádemelésről később döntenek.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.