Amerika megosztottsága olyan csúcsot ért el, ami veszélyes

A Newsmax hírcsatornának nyilatkozó szakértő szerint a történtek elvonják a figyelmet a csalásokról.

Magyar Nemzet
2021. 01. 07. 8:36
TRUMP, Donald
Washington, 2021. január 7. A koronavírus-járvány miatt védõmaszkot viselõ emberek mennek felborított bútorok mellett a washingtoni törvényhozás épületében, a Capitoliumban 2021. január 7-ének hajnalán, miután korábban Donald Trump republikánus párti amerikai elnök támogatóinak egy csoportja betört a Capitoliumba. A zavargások során négy ember életét vesztette, valamint a helyszín közelében két feltételezett robbanóeszközt találtak. Donald Trump Twitter-üzenetben "kiváló hazafiaknak" nevezte a demonstrálókat. MTI/AP/Andrew Harnik Fotó: Andrew Harnik
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.