Gyógyító hangok az operaházban

Daganatos és leukémiában szenvedő gyermekeken segítenek a hétfő esti jótékonysági koncerttel.

2014. 10. 20. 6:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Őrzők Alapítvány idén a klinika új kórtermének, az Egynapos Osztálynak a felépítésére gyűjt, amelynek befejezéséhez még 5 millió forint hiányzik. Az Egynapos Osztály lehetővé teszi, hogy a kis betegek csak annyi időt töltsenek a kórházban, amennyi feltétlenül szükséges, a kezelések után rögtön hazamehessenek és már aznap otthon, családi körben alhassanak.

Ennek jelentőségét akkor sem kell hangsúlyozni, ha a gyermek gyógyulását segíti elő, és akkor sem, ha ezek azok a pótolhatatlan pillanatok, amelyeket utoljára tölthet együtt a család, a betegség ugyanis a szülőkre és testvérekre is komoly lelki és fizikai terheket ró, amelyet a hosszú kórházi tartózkodás tovább nehezít.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.