2017-ben nem vállal fellépést Ákos – derült ki ma délelőtt az Uránia moziban, ahol bemutatták az énekes tavalyi arénakoncertjeinek dupla DVD-n megjelenő felvételét. A két előadásra a Telekom-botrány idején került sor (bár a sajtóban és a közösségi oldalakon megjelentek erre buzdító felhívások, senki nem váltotta vissza a jegyét), és a közönség „Veletek vagyunk!” kiáltásokkal várta a zenészeket, ezért ez lett a kiadvány címe is. A koncert egyébként a Petőfi rádió szavazásán a hallgatóktól elnyerte Az év koncertje címet.
Az idei turnészezonban 120 ezer ember látta Ákos koncertjeit, de a zenész úgy döntött, a következő évben nem vállal fellépést. Aki látni szeretné, annak igyekeznie kell: az utolsó koncertje december 17-én a Papp László Budapest Sportarénában lesz. A nagyszabású rendezvényre rohamosan fogynak a jegyek.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!