Emiatt késhet a Trónok harca premierje

Egyesek szerint tavasszal érkezik A Tűz és Jég dala hatodik kötete, amely A Tél Szelei címet viseli.

FB
2015. 11. 02. 11:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Eddig hagyományosan április legelején érkezett a Trónok harca című, HBO-n futó fantasysorozat aktuális évada, ám 2016-ban csúszik a premier. Április végén vagy május elején láthatja majd a nagyérdemű a hatodik évadot, amelyből kiderül majd, visszatér-e a tévéképernyőkre Jon Snow.

A csatorna indoklása az volt, hogy a zeneiparról szóló, Martin Scorsese, Terence Winter és Mick Jagger nevével fémjelzett Vinyl című sorozat februári premierje miatt késik a Trónok harca bemutatója. Ám vannak, akik más okot is sejtenek a késlekedés mögött, méghozzá azt, hogy végre megérkezik a sorozat alapjául szolgáló A Tűz és Jég dala című regényciklus várva várt hatodik kötete, A Tél Szelei – írja a Vanity Fair. George R. R. Martin író régóta dolgozik már a könyvön, eddig azt pletykálták, hogy 2016 elején érkezhet a kötet, ám most úgy tűnik, hogy tavasszal mutatják be az új regényt.

A Sorozatjunkie blog szerint a fenti teóriát támaszthatja alá az is, hogy a Z Nation című sorozatban vendégszerepelt író egy olyan kötetet dedikál zombiként, amelynek címe Promise of Spring, azaz A tavasz ígérete.

Kerestük az ügyben a regényciklus magyarországi kiadóját, az Alexandrát, amint megérkezik a válaszuk, frissítjük cikkünket.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.