Gyurcsó a válogatott kapcsán úgy vélekedik, Bernd Storck jól vegyíti az eredményességre törő játékot a csapatépítéssel, Kleinheisler László és Nagy Ádám csapatba illesztése milyen fényesen igazolta őt. „Azt az Eb-n, top válogatottak ellen is láthattuk, hogy ez a csapat tud dominálni, úgy játszani, ahogy szeretne. Persze az is biztos, hogy jönnek majd hullámvölgyek.”
Gyurcsó üzenetként megfogalmazva még azt is elmondta, Lengyelországba igazolni főnyeremény egy magyar labdarúgó számára, így neki is. „Biztos voltam benne, hogy nyerni fogok vele, és csak előnyömre fog válni. Nem nagy dolog kijelenteni, hogy erősebb, mint a magyar bajnokság, jobban lehet fejlődni, és jobban szem előtt is van az ember. Közel vagyunk Németországhoz, biztos vagyok abban is, hogy rengeteg játékosmegfigyelő van. Ha folyamatosan jól teljesítek, lesz majd továbblépési lehetőségem, az is a célom, hogy legyen. A fejlődésemhez adva van minden.”
###HIRDETES2###
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!