Az Olasz Kupa kedd esti nyolcaddöntőjében a Bologna Milánóba utazott, az Internazionale látta vendégül. Nagy Ádám csak a kispadon kapott helyet. A kék-feketék nagyszerű formában vannak a bajnokságban, ezt a kupába is átmentették, és elhúztak 2-0-ra az első félidőben. Dzemaili révén még az első 45 perc végén szépített a Bologna, majd a meccs hajrájához közeledve beállt a magyar válogatott szűrője. Egy percre rá, az ő passzából induló akcióból egyenlítettek a vendégek.
A videón 4,34-től:
Végül hosszabbításban Candreva belőtte a mindent eldöntő gólt, így a milánóiak jutottak a negyeddöntőbe.
Nagy, akit a hónap játékosának és az év igazolásának is megválasztottak már Bolognában, remekül játszik Olaszországban. Ráadásul rendre rácáfol edzője, a világbajnok Donadonira, amikor az a kispadra ülteti. Akárhányszor ez megtörtént az elmúlt hónapokban, a Bologna kikapott, gólt is alig rúgott. Naggyal a kezdőben viszont egyszer sem veszített, sőt, az utóbbi hetekben legtöbbször nyert.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!