„Amint veszélybe került a Real Madrid, a bíró elkezdte a show-műsort”

Kassai és partjelzői súlyos hibáit állítólag az öltözőben is számon kérték a müncheni játékosok.

Radványi Benedek
2017. 04. 19. 7:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Karl-Heinz Rummenigge, a bajor klubot működtető gazdasági társaság vezérigazgatója sem maradt csendben: „Azt kell mondanom, először is nagyon dühös vagyok, mert kiszúrtak velünk. Kiszúrtak velünk, a szó valódi értelmében.”

A francia edző, Zidane így tért ki az ügyre: „Hogy mi a véleményem a játékvezető tevékenységéről? Beszéltem Ancelottival, de nem szokásom értékelni a bírói teljesítményt. Más került szóba, amikor beszélgettünk a mérkőzés végén” – mondta a Real trénere, aki szerint a két mérkőzés összképe alapján a továbblépésük megérdemelt.

A meccsen három, a párharc során öt gólt szerző Cristiano Ronaldo századik BL-találatát ünnepelhette, de inkább az őt kritizálókhoz szólt: „Egy dolgot szeretnék kérni a szurkolóktól: ne fütyüljenek ki, mindig igyekszem a legjobbamat nyújtani, minden erőmmel próbálom segíteni a Real Madridot.”

A mérkőzés összefoglalója, benne a vitatott jelenetekkel:

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.