Tömegoszlatás a Bundesliga osztályozója előtt

A Wolfsburg és a Braunschweig párharcának visszavágóját hétfő este játsszák.

2017. 05. 26. 5:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mario Gómez góljával VfL Wolfsburg házigazdaként 1-0-ra legyőzte az Eintracht Braunschweig csapatát a német labdarúgó-élvonal osztályozójának első mérkőzésén – írja a Sport365.

A találkozó előtt a vendégszurkolók 1200 fős csoportja palackokkal és kövekkel támadt a rendőrökre, akik vízágyúval oszlatták szét a tömeget. Többen megsérültek, a stadionba bejutó drukkerek közül pedig néhányan pirotechnikai eszközöket használtak a lelátón.

Az élvonalban 16. helyezett Wolfsburg és a másodosztályban harmadik Braunschweig párharcának visszavágóját hétfő este játsszák. 

 

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.