Érdekes meccset játszottak Kádárék, meglepő vereséget szenvedtek Dárdaiék

A Kádár Tamást foglalkoztató Dinamo Kijev kétgólos hátrányról nyert Belgrádban a Partizan vendégeként.

2017. 09. 29. 5:17

A selejtezőben a Videotont búcsúztató szerb csapat zárt kapuk mögött fogadta a magyar válogatott védő együttesét. Kádár kezdőként kapott lehetőséget a Dinamóban, amely az első félidőben kétgólos hátrányba került. A szünet után más felfogásban játszottak az ukránok, és a csereként két gólt szerző Júnior Moraes vezérletével fordítottak.

A sérült Szalai Ádámot nélkülöző Hoffenheim Bulgáriában szenvedett vereséget, és két forduló után pont nélkül áll.

Az AC Milan úgy tartotta otthon a három pontot, hogy a Rijeka kétgólos hátrányról a hajrában öt perc alatt egyenlített, de az olaszok a 94. percben győztes gólt szereztek.

Az Everton nem bírt az Apollon Limasszollal, a ciprusiak a 88. percben egyenlítettek, a mérkőzést Bognár Tamás vezette.

Európa Liga, csoportkör, 2. forduló:

A csoport:
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)–Villarreal (spanyol) 0-0
Asztana (kazah)–Slavia Praha (cseh) 1-1 (1-1)

Az állás: 1. Villarreal 4 pont (3-1), 2. Slavia 4 (2-1), 3. Makkabi Tel-Aviv 1 (0-1), 4 Asztana 1 (2-4)

B csoport:
Partizan Beograd (szerb)–Dinamo Kijev (ukrán) 2-3 (2-0)
Skenderbeu (albán)–Young Boys (svájci) 1-1 (0-0)

Az állás: 1. Dinamo 6, 2. Young Boys 2, 3. Partizan 1 (3-4), 4. Skenderbeu 1 (2-4)

C csoport:
Ludogorec (bolgár)–1899 Hoffenheim (német) 2-1 (0-1)
Braga (portugál)–Basaksehir (török) 2-1 (1-1)

Az állás: 1. Braga 6, 2. Ludogorec 4, 3. Basaksehir 1, 4. Hoffenheim 0

D csoport:
AEK Athén (görög)–Austria Wien (osztrák) 2-2 (1-1)
AC Milan (olasz)–HNK Rijeka (horvát) 3-2 (1-0)

Az állás: 1. Milan 6, 2. AEK 4, 3. Austria 1, 4. Rijeka 0

E csoport:
Olympique Lyon (francia)–Atalanta (olasz) 1-1 (1-0)
Everton (angol)–Apollon Limasszol (ciprusi) 2-2 (1-1)

Az állás: 1. Atalanta 4, 2. Limasszol 2 (3-3), 3. Lyon 2 (2-2), 4. Everton 1

F csoport:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Fastav Zlín (cseh) 3-0 (3-0)
Sheriff Tiraspol (moldovai)–FC Köbenhavn (dán) 0-0

Az állás: 1. Lokomotiv 4, 2. Köbenhavn és Sheriff 2 (0-0), 4. Zlín 1

G csoport:
Viktoria Plzen (cseh)–Hapoel Beer-Seva (izraeli) 3-1 (1-0)
Lugano (svájci)–FCSB (román) 1-2 (1-0)

Az állás: 1. FCSB 6, 2. Hapoel Beer-Seva és Plzen 3-3 (3-4), 4. Lugano 0

H csoport:
BATE Boriszov (fehérorosz)–Arsenal (angol) 2-4 (1-3)
1. FC Köln (német)–Crvena zvezda (szerb) 0-1 (0-1)

Az állás: 1. Arsenal 6, 2. Crvena zvezda 4, 3. BATE 1, 4. Köln 0

I csoport:
Salzburg (osztrák)–Olympique Marseille (francia) 1-0 (0-0)
Konyaspor (török)–Vitoria Guimaraes (portugál) 2-1 (1-0)

Az állás: 1. Salzburg 4, 2. Konyaspor 3 (2-2), 3. Marseille 3 (1-1), 4. Guimaraes 1

J csoport:
Athletic Bilbao (spanyol)–Zorja Luhanszk (ukrán) 0-1 (0-1)
Östersunds (svéd)–Hertha BSC (német) 1-0 (1-0)

Az állás: 1. Östersunds 6, 2. Zorja 3, 3. Athletic Bilbao és Hertha 1-1 (0-1)

K csoport:
Lazio (olasz)–Zulte Waregem (belga) 2-0 (1-0)
Nice (francia)–Vitesse (holland) 3-0 (2-0)

Az állás: 1. Nice 6 (8-1), 2. Lazio 6 (5-2), 3. Vitesse 0 (2-6), 4. Waregem 0 (1-7)

L csoport:
Rosenborg (norvég)–Vardar Szkopje (macedón) 3-1 (1-0)
Zenit (orosz)–Real Sociedad (spanyol) 3-1 (2-1)

Az állás: 1. Zenit 6, 2. Real Sociedad 3 (5-3), 3. Rosenborg 3 (3-5), 4. Vardar 0