Fantasztikus világcsúcsot állított be vasárnap este a Real Madrid

A címvédő királyiak 3-1-re győztek a Real Sociedad vendégeként.

2017. 09. 18. 5:24

A címvédő fővárosiak a 19. percben Borja Mayoral találatával kerültek előnybe. A Real ezzel sorozatban 73. tétmérkőzésén szerzett gólt, amivel beállította a Pelé-féle brazil Santos 1961 és 1963 között elért világrekordját.

A remek széria 2016. április 30-án éppen a Real Sociedad otthonában kezdődött, a Real akkor Gareth Bale jóvoltából 1-0-ra nyert.

A 28. percben Kevin Rodrigues egyenlített, nem sokkal később azonban az addigi két gólszerző összehozta a Bajnokok Ligája-címvédő második találatát: Mayoral lövése után Rodrigues lábáról saját csapatának hálójába vágódott a labda (1-2).

A második felvonásban Gareth Bale is eredményes volt, a továbbiakban pedig magabiztosan őrizte előnyét a Real.