Így kell 11 másodperccel a kezdés után gólt lőni a Premier League-ben

Egy hátragurítás, egy felívelés, egy fejes, egy sarkazás, és ott is volt az ajtó-ablak helyzet. Tottenham–MU 2-0.

MN
2018. 02. 01. 6:33

Szerdán a Tottenham Hotspur 2-0-ra legyőzte a vendég Manchester Unitedot az angol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának rangadójában. Már a 11. másodpercben betalált a dán Christian Eriksen, érdemes megnézni, mi fért bele ennyi időbe:

A második találat a 28. percben esett, ebben is jócskán benne voltak a MU védői, Phil Jones elképesztő mozdulattal vette be a saját kapuját:

Mivel a Spurs stadionját átépítik, a Wembley-ben rendezték az összecsapást, amit 81 978-an néztek meg a helyszínen; ez új Premier League-csúcs.

###HIRDETES###

Óriási meglepetés, hogy a forduló előtt harmadik helyen álló Chelsea katasztrofális második félidei játékával 3-0-ra kikapott a vendég Bournemouth együttesétől, így rosszabb gólkülönbségével visszacsúszott a negyedik pozícióba. A meccs összefoglalója:

Az éllovas Manchester City 3-0-ra diadalmaskodott a sereghajtó West Bromwich ellen, így előnye 15 pontra nőtt.