Premier League: győzött és előrelépett a Tottenham

Ezzel harmadik a Tottenham.

2018. 03. 11. 20:56

A Tottenham az esélyeknek megfelelően nyert vasárnap a Bournemouth vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, ezzel a negyedikről a harmadik helyre lépett előre.

Az első gólt a hazaiak szerezték a mérkőzés elején, de a londoniak még a szünet előtt egyenlítettek, majd a második játékrészben még háromszor találtak a hazaiak kapujába.

A Tottenhamben a góllövőlistát a liverpooli Mohamed Salah-val társbérletben 24-24 találattal vezető Harry Kane bokasérülést szenvedett, és fél óra elteltével cserét kért. Egyelőre nem tudni, hogy a válogatott csatár meddig lesz harcképtelen.