Karácsony Gergely főpolgármesternek most már papírja van arról is, hogy nem gondolkodik hosszú távon, még csak nem is a 2024. októberi önkormányzati választás lebeg lelki szemei előtt. Szombat óta egyértelmű, hogy a parlamenti parazita mikropárt, a Párbeszéd társelnöki pozíciója fontosabb Karácsony Gergelynek, mint a főpolgármesterség. A titkon miniszterelnök-jelöltségről ábrándozó főpolgármester már tavaly októberben a lovak közé dobta a gyeplőt. A gazdasági folyamatok, a kormányzati fejlesztések lendületéből megmaradt, de már tehetetlen sodródás 2022 tavaszáig talán kitart, és ez épp elég Karácsony Gergelynek, de valószínűleg nagyon kevés annak a több tízezer vállalkozónak, akiket csak fejőstehénnek tekint a főváros szivárványszínű vezetése.
Papírja van róla
Karácsony Gergelynek már papírja van arról, hogy nem mondott igazat, és nem gondolkodik hosszú távon.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!