Amint arról lapunk beszámolt, Arató Andrástól Kurvák cseréje címmel jelent meg publicisztika Novák Katalin és Varga Judit lemondásáról a Klubrádió honlapján vasárnap, amelynek címét hétfő délutánra már „Bútorok cseréje?”-re változtatták, sőt még az url-t is átírták. A próbálkozások ellenére az internet továbbra sem felejt: a Google-keresésekben továbbra is az eredeti verzió jelenik meg.

A sértő – mostanra átírt – címen túl, Arató András véleménycikke hemzseg a közönséges sértésektől. A köztársasági elnök, valamint a korábbi igazságügyi miniszter lemondása kapcsán azt írta: „Ha nem megy jól a kupleráj, nem a bútort kell lecserélni, hanem a kurvákat.” Emellett félreérthetetlenül „Novák és Varga úrhölgyekről”, valamint „(nyilvános) házról” írt, szerinte a lemondásuk után a nők „a közélettől is a fakanál irányába veszik az útjukat”.





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!