Virágföld, vödör víz, járóbot

Összecsapott két szomszéd.

MNO
2016. 06. 13. 9:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gyanúsítottként hallgattak ki a rendőrök egy 61 éves pécsi férfit, aki 2016. június 11-én 21 óra körül lakásának erkélyén dohányzott, majd a felette lévő erkélyről vizet öntöttek és virágföldet szórtak le – írja a Police.hu. A férfi ezt megelégelte, és egy vödör vízzel felment a felső szomszédhoz, megvárta, míg ajtót nyit, majd leöntötte. A 49 éves szomszéd egy fém járóbottal fejen ütötte a feldühödött férfit, majd dulakodni kezdtek. A kiérkező rendőrök mindkét férfit előállították a rendőrkapitányságra. A 61 éves férfi ellen garázdaság vétség, 49 éves szomszédja ellen súlyos testi sértés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt nyomoznak a pécsi rendőrök.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.