A zöldfülű hős, aki kiszimatolta a rablót

A rendőrség frissen kiképzett kutyája vezette el az egyenruhásokat az elkövetőhöz.

MNO
2016. 12. 28. 9:13
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Karácsony másnapján ófehértói otthonában rosszul lett egy idős asszony, még az eszméletét is elvesztette, majd arra ébredt, hogy egy idegen járkál a házában és kutakodik a szobában. Az ismeretlen végül ellopta a 81 éves néni pénztárcáját, majd rázárta az ajtót, és a kulccsal együtt elmenekült a helyszínről. 

A rendőröket az idős asszony lánya riasztotta. A bejelentést követően a rendőrség helyszíni szemlét tartott: lábnyomokat talált a kertben, ezért bevettette Utászt, a frissen felavatott rendőrkutyát is. Az eb a feltételezett elkövető házához vezette a nyomozókat. Az egyenruhások a rendőrkutya jelzése alapján igazoltatták az otthon tartózkodó 25 éves férfit, akinek nadrágja zsebéből az idős asszony házának kulcsa előkerült.

A nyomozók H. Jánost a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Baktalórántházi Rendőrőrsén kifosztás bűntett elkövetése miatt gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatását.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.