Jön az álomdöntő, az angolok bíznak a hagyományok folytatásában
A világbajnok csatája következik az Európa-bajnokkal a női labdarúgó-Eb döntőjében.
A világbajnok csatája következik az Európa-bajnokkal a női labdarúgó-Eb döntőjében.

Rasszista támadásokat kell kiállnia a címvédő játékosainak, az ellenfél hősének Alessandro Del Piero is üzent.

A világ egyik legnépszerűbb női sportolója a teljesítménye helyett inkább a szépségének köszönheti, hogy hőssé válhat hazájában.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A magyar katolikus egyházfő szentelte fel a helyi családok adományaiból felújított belvárosi kálváriát Esztergomban

A főváros akár már az év végére fizetésképtelenné válhat.

Nem minden „garanciális”, amit annak hiszünk.

Az iskolai felvilágosítás és megelőzés csak másodlagos szempontnak tűnik.

Sorsdöntő napok előtt áll Ukrajna.

Hangsúlyozzák, hogy a törvény nem az ő biztonságukat szolgálja, hanem a katonai és gazdasági érdekeket.

A közlekedés, az oktatás és a közigazgatás is érintett.

Szerinte a találkozó olyan volt, mint jégesőben kihajtani egy autómosóból.

Edzője is reagált a válogatott futballista szokatlan módon kapott piros lapjára.

Voltak, akik több mérkőzésen is szóhoz jutottak és bizonyítottak.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.