A Szabadság híd tetejéről üzent egy „őrült” a válogatottnak

A férfi oldalsó fekvőtámaszokat nyomott a híd pilonján, majd kifeszítette a magyar zászlót.

GB
2016. 06. 26. 16:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Virality.hu is cikkezett arról a férfiról, aki korábban Budapest különböző pontjain bukkant fel, és megmászta az ott található nevezetességet. Anno felment az Erzsébet téri óriáskerékre, a Szent Gellért-szoborra és az Erzsébet hídra is. Most újra előkerült.

Vasárnap hajnalban hazafelé tartó olvasóink szeme láttára mászott fel a Szabadság hídra. Először oldalsó fekvőtámaszokat nyomott a híd budai oldal felőli pilonján, majd felkapaszkodott a pilon tetején található turulra is, ahol kifeszítette a magyar zászlót.

Szinte hihetetlen, hogy nem fújta le onnan a szél, pedig a Duna Budapest fő szélcsatornája. Az akcióról drónvideó is készült.

Az érettségi bankettjükről hazafelé battyogó diákoknak és tanáraiknak csak annyit mondott: „Ne hívjátok a rendőrséget, csak tornázni megyek!”

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.