Hatalmas a káosz Toulouse-ban

Óriási, legalább ezerfős tömeg torlódott fel a városi szurkolói zóna előtt.

Lukács Csaba
2016. 06. 26. 12:54
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szurkolói zóna előtt a szigorú ellenőrzés miatt nagyon lassú a beléptetés – jelentette Lukács Csaba, a Magyar Nemzet újságírója a helyszínről. Sokan akarják látni a Franciaország–Írország mérkőzést a kivetítők előtt, de reménytelen, hogy a kezdő sípszóig bejutnak. A tömeg unalmában labdákat dobál a magasba.

Azért vannak olyan brutálisan sokan a szurkoló zóna előtt, bejutásra várva, mert a városban a terrorveszély miatt betiltották az éttermekben, bárokban a meccsnézést, így a vendéglátó helyeken a korábbiakkal ellentétben most nem lehet monitorokat kitenni.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.