Bár széltében-hosszában beszélték, hogy a pályára bemenni tilos, azt mindenáron meg fogják akadályozni a rendezők, ennek a tervnek a végrehajtásáról szó sem lehetett. A meccs lefújását követően bezúdultak a szurkolók a küzdőtérre: mindenki látni hallani, tapintani akarta a nap hőseit, aki néhány perces várakoztatás után valóban visszajöttek a pályára. Ott volt – természetesen Loki-mezben – a győzelem mámorában úszva Kósa Lajos polgármester is, és közölte, ha Loki továbbra is hozza a mai formáját, minden esély megvan arra, hogy a szurkolók a 2014. tavaszára húszezer férőhelyesre bővülő stadiont is megtöltsék.
Labdarúgó NB 1, 28. forduló
DVSC-TEVA–Pécsi MFC 4-0 (3-0)
Oláh Gábor utcai stadion, 10 000 néző
Vezette: Farkas Ádám
DVSC-TEVA: Verpecz – Nagy Z., Máté (Simac 75′), Mészáros, Korhut – Varga – Bódi (Dombi 79′), Bouadla (Yannick 60′), Szakály – Kulcsár, Coulibaly
Vezetőedző: Kondás Elemér
Pécsi MFC: Dibusz – Nagy J., Lantos, Goia, Marovic (Okoronkwo 64′) – Regedei (Nagy D.77′) , Paracki, Kvekveskiri, Zeljkovic, Frőhlich, Horváth (Andorka 46′)
Vezetőedző: Mink Olivér
Gól: Nagy J. (öngól – 23′), Bouadla (41′), Bódi (43′), Kulcsár (55′)
Sárga lap: Máté (11′), Marovic (40′), Varga J. (63′), Mészáros (85′)

Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!