Ónos eső miatt figyelmeztetést adtak ki

Az ország öt nyugati megyéjére adott ki elsőfokú figyelmeztetést az Országos Meteorológiai Szolgálat.

MNO
2016. 12. 18. 13:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ma észak felől kis mennyiségű vegyes formájú csapadék több alkalommal előfordulhat ma éjfélig, hétfő kora hajnalig az országban – írja a Met.hu. A Dunántúlon helyenként kisebb mennyiségű ónos eső, fagyott eső várható, a Dunától keletre ónos szitálás, helyenként hószállingózás fordulhat elő.

A Duna–Tisza közén napközben átmeneti vegyes formájú csapadék nem zárható ki. A magasabban fekvő dombvidéki, hegyvidéki területeken továbbra is zúzmarás köd várható, sík vidéken tovább javulhatnak a látási viszonyok.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.