Bizonytalan a Fülöp-szigeteki áldozatok száma

Özönvízszerű esőzéssel, sárlavinákkal küzdenek vasárnap is a Fülöp-szigeteken a mentőalakulatok, akik a földcsuszamlások által eltemetett, egyes becslések szerint akár 200 áldozat után kutatnak – tudósít az AFP.

2003. 12. 21. 8:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A katasztrófa által sújtott, ország középső részén fekvő szigetekkel összekötő telefonvonalak megszakadtak. A hatóságok legutóbbi bejelentései szerint eddig 77 halottat találtak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.