Merkel Putyin segítségét kéri

Szükség van az orosz elnök befolyására.

KG
2014. 10. 02. 5:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A beszélgetésről a német kormány szóvivője számolt be közleményben.

A szakadárok és az ukrán erők közötti tűzszüneti megállapodást „maradéktalanul tiszteletben kell tartani” – folytatódik a közlemény, amely szerint mindkét vezető politikust aggasztja az ellenségeskedés szűnni nem akarása. Szemmel kell tartani az orosz–ukrán határt, és ebben fontos szerepe van az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezetnek (EBESZ). A német kormány továbbra is támogatja az EBESZ kelet-ukrajnai misszióját – zárul a közlemény.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.