Menekültek újabb nagy csoportja érkezett Görögországba

Az athéni válságstáb csütörtökről péntekre 241 új érkezőt regisztrált.

MTI
2016. 09. 23. 10:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Közülük összesen 123-an érkeztek Híosz szigetére. Ahogy Leszboszon, úgy ott is jócskán túlterheltek a táborok; 1100 férőhelyen a 3800 menedékkérő zsúfolódik össze.

Leszbosz, Híosz, Számosz, Lérosz és Kosz szigetén összesen csaknem 14 ezer migráns és menedékkérő tartózkodik.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.