Tényleg rettegnek Sarkozytől a szocialisták?

Sok baloldali nem bízik saját pártjában, így a jobboldali előválasztáson próbál beleszólni a választásokba.

RZ
2016. 11. 18. 8:09
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Visszatérve Sarkozyre: valamilyen szinten érthető, miért nem szimpatikus a volt elnök rengeteg szavazó számára. Bár érdemeit – érthető okokból inkább a jobboldalon – sokan elismerik, a politikusra rájár a rúd, hiszen már számos esetben megvádolták tiltott pártfinanszírozási ügyekben, legutóbb egy francia–libanoni üzletember állította, hogy a 2007-es elnökválasztás előtt maga vitt el három pénzzel teli bőröndöt Moammer Kadhafi líbiai diktátortól Párizsba, ahol azokat eljuttatta Sarkozy kampánycsapatához. Utóbbi egyébként határozottan tagadta a vádakat. 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.