Pavarotti-ünnep pezsgőáriával
Kitörő siker fogadta utolsó turnéjának stuttgarti állomásán Luciano Pavarottit és az őt kísérő MÁV Szimfonikusokat. A Schleyerhalle zsúfolásig megtelt, a nagy tömeg állva tapsolt ráadásokat követelve, Pavarotti pedig az egy hónappal ezelőtti düsseldorfi koncerthez képest sokkal jobb egészségi állapotnak örvendett. Pavarotti 40 hangversenyes búcsúkoncert-körútja feléhez ért, s ha csak meg nem hosszabbítja azt, nagy valószínűséggel nem kíséri többet magyar zenekar, hiszen a turné hátralévő állomásaira helyi együtteseket szerződtettek.
2005. 10. 16. 23:00
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!