Orbán János Dénes igyekezett arra terelni a pénteki beszélgetést, hogy ez a 150 millió forint nem az amúgy is a kultúrára szánt összegekből fog hiányozni, hanem máshonnan, esetleg a stadionépítésekből, ugyanis a Magyar Nemzeti Vagyonkezelőn keresztül kapták, nem az Emberi Erőforrások Minisztériumától. A Magyar Idők, vagyis a deklaráltan kormányközeli napilap kulturális rovatának vezetőjeként tehát a stadionozással szembe megy Orbán Viktorral, másrészt viszont egyáltalán nem megnyugtató módon próbálja védeni pozícióját.
A legszomorúbb mégis az együttérzés teljes hiánya volt a pénteki kerekasztal-beszélgetésen, ugyanis Orbán János Dénes azt találta mondani, hogy a cégtől függetlenül „mindenki ugyanúgy végezheti tovább a maga dolgát”. Ehhez tette hozzá Fehér Renátó költő, a délután moderátora: „üres zsebbel”. Mire Orbán János Dénes csak annyit kérdezett: „És?”
Hát így.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!