Mester Ákos feláll a 168 Óra főszerkesztői székéből

A hetilap főszerkesztője az újság hasábjain búcsúzik az olvasóktól.

MNO
2016. 03. 31. 6:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mester Ákos harminc évet dolgozott korábban a Magyar Rádiónál, 1989-ben lett a 168 Óra főszerkesztője – és egyben alapítója –, huszonhét évfolyam után hagyja ott a balliberális hetilapot. Ennyi volt című búcsújában azt írja, szakmai tanácsadóként továbbra is segíteni fogja a szerkesztőség munkáját, „de csupán segítőtárs szeretnék lenni, semmi több”.

„Bízom abban, hogy a nagyobb szerkesztőségből jó közösség lesz, a 168 Órából pedig – régi »személyiségjegyeit« és kritikus hangját megőrző – érdekesebb, dinamikusabb újság” – írja Mester. Az egy generációval fiatalabb új főszerkesztővel, Tóth Ákossal kapcsolatban – aki április 1-jén veszi át a lap vezetését – pedig úgy fogalmaz, „van koncepciója, van egy sor vadonatúj szerkesztői elképzelése, tudja, hogy mit akar”.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.