Érdekesség, hogy a balhé másik főszereplőjéről, Sanéról egy szó sem esik a közleményben, pedig nyilvánvaló, hogy neki ugyanúgy köze volt a dolgok elfajulásához. A német T-online is beszámolt a terjedő sajtóhírekről, miszerint Sané rasszista beszólása volt az ütés közvetlen előzménye.
Legalábbis egy bennfentes szenegáli újságíró, Papa Mahmoud Gueye, aki több mint tíz éve jó barátja Manénak, azt állítja, hogy Sané azt vágta csapattársa fejéhez: „fekete szar”. Mané ökle ezután lendült.
Egyébiránt Gueye az az újságíró, aki tavaly a katari vb-n azzal keltett feltűnést, hogy a Hollandia–Szenegál (2-0 ) meccset követő sajtótájékoztatón kérdés helyett a rajongásáról beszélt Louis van Gaalnak, mire a holland szövetségi kapitány megölelte őt.
Mi lesz Mané sorsa a Bayernnél?
Az a hír járja, hogy Mané egy közeli családtagja elvesztése miatt gyászolt, ezért volt a szokásosnál érzékenyebb, s emiatt ragadtatta el magát a Sanéval való veszekedés során. Állítólag a nagynénje a múlt hétvégén hunyt el Szenegálban.
Mané jövője a balhé után erősen kérdésessé vált Münchenben, csapattársait ugyanis megdöbbentette az ütés. A 31 éves támadó a sikeres liverpooli évek után nagy reményekkel igazolt a Bayernbe 32 millió euróért tavaly nyáron, ám nem tudott húzóemberré válni. 32 meccsen 11 gólja és 5 gólpassza van, ennél azonban jóval többet vártak tőle a keret legjobban fizetett, évi 22 millió eurós bért kapó játékosaként. Mané jelenlegi szerződése 2025 nyaráig szól a Bayernnel.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!