Rajtuk kívül csak a már említett Gittens és Wirtz szerzett egynél több gólt, a Dortmund játékosa ráadásul csereként tette meg ezt Bruggében, míg Wirtz a Feyenoord kapuját terhelte meg.
BL: német csapatok a tabella elején, de a francia kluboké a tökéletes rajt
Egy forduló után még kevés információt hordoz egy-egy tabella, a Bajnokok Ligája átalakítása miatt mégis érdemes ránézni, hogy ezzel is szokjuk a különböző pozíciók jelentőségét. A Bayern, a Leverkusen és a Dortmund nagy különbségű sikerével egyaránt az első öt közé repítette magát, a nyolc forduló után az első nyolc helyezett egy kieséses párharcot megspórolva egyenes ágon a legjobb tizenhat közé jut.
A németek rajtja így sem volt tökéletes: a Stuttgart és az RB Leipzig is Madridban szenvedett vereséget, előbbi a Real, Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata az Atlético otthonában.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!