A Barcelona vezetőedzője, Flick viszont igazságosnak tartotta a Monaco győzelmét, a piros lap jogosságát pedig meg sem próbálta vitatni. – A piros lap megváltoztatta a mérkőzést. Pozitívum, hogy csapatként próbáltunk védekezni és támadni. Voltak lehetőségeink, de a Monaco megérdemelte a 2-1-es sikert – értékelt Flick, aki egyáltalán nem aggódik amiatt, hogy a vereség miatt a Barcelona továbbjutása veszélybe került volna.
Bajban a Barcelona az új BL-rendszerben?
Korai is lenne egy forduló után bármelyik csapatot temetni. A tabellát sem érdemes még túlelemezni, bár érdekesség, hogy a Barcelona nulla ponttal is továbbjutó helyen áll. Ahogy a grafika is mutatja: nyolc forduló után az első nyolc helyezett a nyolcaddöntőbe jut majd, a 9–24. pozícióban záró csapatoknak beiktatnak egy külön kieséses párharcot, amelyen keresztül a legjobb tizenhat közé juthatnak.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!