Az Air France ráment a Star Wars-rajongókra

A Párizsba jegyet váltó amerikai fanatikusok az igazán szerencsések.

Földi Bence
2015. 10. 30. 15:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Különleges ajánlattal állt elő az Air France légitársaság: azon amerikaiak, akik jegyet váltanak december 15-ére, a Párizsba tartó járatokra, megnézhetik a Star Wars hetedik epizódját – írja a Le Figaro.

Az ajánlat azért különleges, mert így a jegyvásárlók Franciaországban három nappal az amerikai (és világ-) premier előtt megnézhetik majd J.J. Abrams rendező filmjét. Az Air France az EuropaCorp CINEMAS-szal működik együtt, ennek jegyében viszik el Párizs külvárosába, Tremblay-en-France-ba a jegyvásárlókat, ahol a fenti cég mozitermeiben megnézhetik a hetedik epizódot.

Az alábbi négy járatról van szó: AF083 (San Francisco), AF065 (Los Angeles), AF011 és AF009 (New York). Az utasoknak még december 10-e előtt le kell foglalniuk a helyüket, és regisztrálniuk kell az Air France honlapján. A jegyek – amelyek az oda-vissza repülőútra és a mozivetítésre szólnak – 1300 és 5000 dollár (364 ezer és 1,5 millió forint) között mozognak.

A filmet Magyarországon is december 18-án mutatják be, pénteken jelent meg a magyar szinkronos előzetes és a magyar plakát – ezeket itt nézheti meg.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.