Elefántcsontpart ellen lesz Dzsudzsákék főpróbája?

Sajtóhírek szerint az afrikai csapattal meccselünk május 20-án.

MNO
2016. 03. 27. 16:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Nemzeti Sport információja szerint Elefántcsontparttal játszhatja a május 20-i felkészülési mérkőzését a magyar labdarúgó-válogatott. A Horvátország elleni találkozót (1–1) és a június 4-i, németek elleni idegenbeli tesztmeccseket már korábban bejelentette a Magyar Labdarúgó Szövetség, a harmadik ellenfelünkről azonban nem jött hír. Mostanáig.

Ha viszont igaz az információ, akkor a magyar válogatottnak a Gervinho, Tioté, Kalou fémjelezte Elefántcsontpart ellen kell legközelebb pályára lépnie. A megállapodás már biztosan megszületett a találkozóról, aláírt szerződés még nincs.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.