Három órán át oltottak egy kigyulladt szeméttelepet Nógrádban

MN
2017. 06. 03. 8:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ezer négyzetméternyi terület kapott lángra szombat reggel a Nógrád megyei Jobbágyi külterületén található szeméttelepen – közölte a katasztrófavédelem. A tűzhöz a hatvani és a pásztói hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik három óra alatt, két vízsugárral oltották el a lángokat. Munkájukat egy munkagép is segítette a helyszínen. Az elsődleges információk szerint az eset során senki nem sérült meg.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.