Megtalálták a magyar Messit az Eb-n

Az ESPNFC lelte meg. Az angolok Messije pedig: inkább olvassa el.

GB
2016. 06. 29. 6:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A walesiek zsenije Joe Allen, aki a lap meglátása szerint okos passzokkal operál, ennek ellenére a Liverpool árulja. A szabadrúgásai rendkívül veszélyesek, kár, hogy a walesieknél ott van előtte a sorban Gareth Bale.

Végül az angolok: haha, haha, írja a cikkben a szerző. „Nos az angol Messi... nevetnünk kell... nem, nem Jack Wilshere az...”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.