Közszolgálati sztrájk Németországban?

Komoly méretű sztrájk várható a közszolgálati szférában Németországban, azt követően, hogy a mai napon sem sikerült megállapodni a mintegy 3 millió munkavállalót tömörítő szakszervezettel 2003-as és 2004-es bérfeltételeikről &#150 számolt be az AFP.

2003. 01. 06. 14:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A sztrájk erőteljesen fenyegeti Gerhard Schrödert, hiszen küszöbön állnak a hírügynökség által ’’bonyolultnak’’ nevezett regionális választások.

A legutóbbi közszolgálati sztrájk 1992-ben 360 millió euró veszteséget okozott a német államnak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.