Megölték a szülők a koncertet adó pedofilt

A saját trombitájával ütlegelték a 42 éves áldozatot, aki később belehalt a sérüléseibe.

MNO
2016. 12. 06. 6:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy pedofíliáért korábban elítélt férfit támadtak meg egy székesegyházban megrendezett koncerten azok a szülők, akiknek a gyermekük abba az óvodába járt, ahol a férfi korábban dolgozott és molesztálta a gyermekeket – olvasható az AFP cikkében.

A szülők egy argentin város székesegyházába rontottak be, ahol a férfi a zenekarral épp egy koncertet adott. A feldühödött szülők rátámadtak a férfira. Egyikük a zenetanár trombitájával ütlegelte a 42 éves áldozatot. A férfi hiába próbált elmenekülni, nem tudott meglépni. A bántalmazások során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy kómába esett és később meg is halt.

A székesegyházban szolgáló pap elkeseredetten nyilatkozott a sajtónak az esetről, mint mondta, a szülők tette gyilkos bosszú volt.

Az áldozat egyébként 2010-ben 30 év börtönt kapott, mivel öt óvodás korú gyermeket molesztált. 2014-ben csökkentették a szabadságvesztés időtartamát, majd ugyanebben az évben szabadon engedték.

Az eset még október 30-án történt Moron székesegyházában, de csak most hozták nyilvánosságra.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.