A magyar válogatott, nem tehet mást, elutazik Szófiába
Az MLSZ mégis alkalmazkodik a döntéshez, mert egyszerűen nem tehet mást, ha nem utazna el, 3-0-s gólkülönbséggel vesztesnek nyilvánítanák. A magyar labdarúgó-válogatott küldöttsége ezért szerdán elutazik Szófiába és csütörtökön lejátssza a meccset.
A komédia csütörtök óta tart, akkor jelentette be Plovdiv polgármestere, hogy az eredetileg kiszemelt helyszínen, a Hriszto Botev Stadionban az ott zajló építkezési munkálatok miatt nem lehet megrendezni a találkozót. A Bolgár Labdarúgó-szövetség ugyan megpróbált nyomást gyakorolni a plovdiviakra, miként kiderült, megfenyegette a kivitelezőt, de nem ért célt. Az már tényleg bohózat, hogy ezek után Kardzsali bejelentkezett, a város és az ottani stadion több szempontból is alkalmatlan a meccs megrendezésére.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!