– A Debrecen–nyíregyházi Egyházmegye nevében kikérjük magunknak ezt az összemosást! – reagált Fodor András a felvetésre. A gazdasági helynök hozzátette, egyházmegyéjüknek nincs és nem is lesz semmiféle bújtatott pénze a hivatalos számlákon kívül. Aláhúzta: az adóhivatalnál bejelentett bankszámláik vannak, nem tőzsdéznek, nem volt a Quaestornál pénzük. – Örülünk, hogy az intézményeinket és egyházközségeinket működtetni tudjuk. Arra igyekszünk használni a pénzt, amire kapjuk – szögezte le a gazdasági helynök.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!