Koronavírus-vakcinával segíti hazánk Nicaraguát + videó
Magyarország mindig segít a nehéz helyzetbe kerülő országoknak – emelte ki Szijjártó Péter.
Magyarország mindig segít a nehéz helyzetbe kerülő országoknak – emelte ki Szijjártó Péter.

Karikó Katalin felfedezéseinek is köszönhetően született meg a milliók életét megmentő, koronavírus elleni vakcina – exkluzív interjúnk a Magyar Nemzet hétvégi mellékletében.

Továbbra is visszaszorulóban van a koronavírus-járvány ötödik, az omikron variánsnak tulajdonított hulláma.

Magyarország ezzel segít felgyorsítani a bangladesi oltási kampányt – jelentette be Szijjártó Péter hivatalos közösségi oldalán.

Az új esetek csaknem felét a koronavírus omikron variánsa okozta.

Naftali Bennett miniszterelnök kijelentette: Izrael továbbra is az élen jár azzal, hogy a lakosok hozzájuthatnak a negyedik oltáshoz.

Csak azoknak nem kell karanténba vonulniuk, akik rendelkeznek két oltásról szóló oltási igazolással, vagy 180 napnál korábban gyógyultak.

Sok embernek mondhatnak bármit, a hitén, az előítéletein nem sikerül áttörni – véli Pardi Norbert molekuláris biológus, aki évtizede együtt dolgozik a magyar kutatóval.

A Párbeszéd kommunikációs igazgatója olyan dolgokat kért számon Orbán Viktortól, amit jóérzésű ember nem tesz.

Az emberi erőforrások minisztere éves meghallgatásán a koronavírus elleni vakcinák hatékonyságáról beszélt a parlamentben.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Három napon keresztül húsz előterjesztés vitáját folytatja le az Országgyűlés.

Marad a nyirkos idő, 10 foknál melegebb sehol sem lesz.

Rengetegen halnak meg miatta, megoldást csak a következetesen megvalósított zéró tolerancia jelenthetne.

A baloldal volt miniszterelnök-jelöltje adhatott tanácsot a Tisza Párt elnökének, bár az ötlete 2022-ben sem hozott áttörést.

Orbán Viktor miniszterelnök Törökországba utazott, ahol magas szintű gazdasági és politikai tárgyalások várhatók.

Ezeket küldik majd ki minden 2008 után született német férfinak.

Lángoló templomok és csendes imáért elítélt hívők jelzik a keresztény szellemiségre leselkedő veszélyt.

A skandinávok legnagyobb klasszisai betliztek Magyarország ellen, de megtehették.

Élvezze velünk a vásárok hangulatát!

Tizenegy tipp a tiszta, karc- és penészmentes padlóért
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.