Megszületett Kozák Danuta második kislánya, Mila
A hatszoros olimpiai bajnok kajakos a Facebook-oldalán hozta nyilvánosságra az örömhírt.
A hatszoros olimpiai bajnok kajakos a Facebook-oldalán hozta nyilvánosságra az örömhírt.
Kozák Danuta és Bodonyi Dóra után Csipes Tamara és Kárász Anna is úgy döntött, elengedi ezt az évet.
Foghíjas női, bombaerős férfimezőny az első kajak-kenu világbajnoki válogatóversenyen.
Összegyűjtöttük, hogy olvasóink milyen cikkek iránt érdeklődtek leginkább az év nyolcadik hónapjában.
Összegyűjtöttük, hogy olvasóink mely cikkekre kattintottak legtöbbször a sportrovatban 2021-ben.
A hatszoros olimpiai bajnoknő örül, hogy beért a célba, újabb célokat nem akar kitűzni.
A kajakos klasszis hatodik olimpiai aranyérmével megelőzte Keleti Ágnest és Egerszegi Krisztinát.
Kozák Danuta összeszedte magát az egyesben csütörtökön elért negyedik hely után, s szombaton győzelemre vezetné a négyest.
Kozák Danuta történelmi lehetőség előtt áll, akár nyolcszoros aranyérmesként térhet haza Tokióból.
Bakó Zoltán tanítványa, Emma Jörgensen nyerte a K–1 500-as döntőt az Eb-n az ötszörös olimpiai bajnoknő előtt.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Hűséges bajtársai előtt tisztelgett a honvédség.
Egyedül vitte el a busás nyereményt.
A Delta-akcióknak köszönhetően egyre több droghálózatot számolnak fel a rendőrök országszerte.
A hagyományos vízi járművek mellett extrém kishajók is vízre szálltak.
„Patrióta barátaink, a Georgiai Álom utcahosszal lett első az önkormányzati választáson. Bravó!" – írta Szijjártó Péter.
A Magyar Nemzet kérdésére válaszolva a politikus kifejtette: a Patrióták eddig is erősek voltak, de ezentúl még erősebbek lesznek.
A külgazdasági és külügyminiszter közösségi oldalán tett közzé bejegyzést.
A holland vezetőedző Kerkez Milost és Szoboszlai Dominikot külön is kiemelte a sajtótájékoztatón.
Egy félidő semmittevés után előbb a Loki legrutinosabb játékosa lőtt egy bombát, majd jött minden idők egyik legfurcsább tizenegyese.
Idén már összesen egymilliárd forintot kaptak az állatvédő szervezetek.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.