Magyar ellenzék: energiaügyi miniszternek jelölték, most pénzt küldenek az ukrán katonának, aki a Barátság vezetéket szétlőtte
Úgy látszik, nem csak a Tisza Pártnak jó az, ami a magyaroknak rossz.
Úgy látszik, nem csak a Tisza Pártnak jó az, ami a magyaroknak rossz.
Verekedésbe fulladt a baloldal és a Kutyapárt közös jelöltjének kampányindító rendezvénye.
Magyar Péterék a Fővárosi Közgyűlést bojkottálták.
Ez volt az utolsó – szögezte le Horváth László kormánybiztos.
A munkában való felelősségvállalásból oktatta ki a Magyar Kétfarkú Kutya Párt a Tisza Pártot.
Törvénytelen működés, bírósági eljárás és csőd – ezt mutathatja fel eddig a fővárosban a Tisza sajátos koalíciója a baloldallal.
A Századvég novemberi kutatása szerint továbbra is a kormánypártok rendelkeznek a legnagyobb társadalmi támogatottsággal.
The Fidesz-KDNP alliance continues to steadily lead the ranking of the Hungarian political parties, shows the latest party preference survey by the Szazadveg Institute.
A Századvég legfrissebb pártpreferencia-kutatása szerint a Fidesz–KDNP továbbra is stabilan vezeti a pártok rangsorát.
Több szempontból is jogsértők a Kutyapárt álláshirdetései.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
A 34 éves klasszis BL-t is nyert a Manchester Cityvel, de most ellenfélként néz szembe korábbi csapatával.
Rezeda Kázmér édesanyja is főzte a kávét, régimódian, kotyogóban, s az a hang is ott ragadt Kázmér fejében, ahogy kifolyik a kávé a kotyogóból, s az utója olyan bizalomgerjesztően és jó illatot árasztva serceg és hörög.
A Tisza vezére egyszer már meghirdette a híveinek, hogy jelentkezhetnek képviselőjelöltnek, de már rég eldőlhetett, hogy kiket indítanak.
Aki nem tudná, a társadalmi igazságosságon őrködő Jámbor szabadidejében kaszinókat és luxuséttermeket szokott látogatni a Szikra-tagokkal.
A balos cégeknél már évtizedek óta a baloldal, illetve az aktuális messiásformáció a favorit, csak hatalmas pechjükre mindig éppen a parlamenti választások időpontjában veszítik el a népszerűségüket.
Több városban is erőszakba torkollottak a megemlékezések.
Kétgólos hátrányból felállt a csapata az Anfielden, Diego Simeone mégis csalódottan tért haza.
Több városban is erőszakba torkollottak a megemlékezések.
Kétgólos hátrányból felállt a csapata az Anfielden, Diego Simeone mégis csalódottan tért haza.
A Tisza Pártban találkozott Magyar Péter bosszúvágya Tarr Zoltán egyházi múltjával, liberális, a művészvilágba bejáratos családi hátterével, multinacionális-globális kapcsolatrendszerével és a Soros-univerzumbeli helyismeretével.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.