Megint pártot váltott Mellár Tamás, meg is van, hol folytathatja
A veterán politikus most az EP-be menne.
A veterán politikus most az EP-be menne.
Ennek örömére románul is köszöntötte az új évet Hódmezővásárhely balliberális polgármestere.
Korábbi cikkünkben írtunk arról, hogy totális háborút indított Márki-Zay Péter polgármester a református iskolák ellen.
A tényleges hódmezővásárhelyi eredményeket, fejlesztéseket nem svejki figurák, hanem egy bizonyos Rapcsák András és Lázár János lapátolta össze hosszú évek kemény munkájával.
Az adóhatóság költségvetési csalás, sikkasztás és pénzmosás miatt is nyomoz.
A Párbeszéd néhány napja odacsiklandozta magához a zöld jelzőt, nyilván a méhlegelőnek hazudott nagyvárosi gyomtelepről merítették az ötletet.
Mindenki megnyugodhat, mert végre megtudhattuk, hogy Gyurcsány Ferenc kivel jár együtt vécére. És ez nem vicc.
Voltam olyan mazochista, hogy egytől egyig végighallgattam az ellenzéki vezérek egyszerre szórakoztató és ugyanakkor szörnyen idegesítő beszédeit.
Márki-Zay is évértékelőt tartott, az első hírek szerint grafikonokkal, háromperces körmondatokkal, sűrű bocinézéssel, hogy mindenkinek jó legyen.
A Fidesz–KDNP számára továbbra is Magyarország az első – hangsúlyozta Hollik István.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Ha Székelyföld felé vesszük az utunkat a Székesfővárosból és a gyímesi ezeréves határt célozzuk meg, a déli útvonalat választva áthaladunk a Homoródmentén.
Alíz elégedett volt – írta a miniszterelnök.
A Bundesliga szombati játéknapján a Borussia Dortmund 6-0-ra ütötte ki a fővárosiakat.
A balliberális politikusokat, szervezeteket és a sajtó tekintélyes részét külföldről finanszírozzák és irányítják – hangsúlyozta a kommunikációs igazgató.
A Fidesz felszólítja a városvezetést, adjon számot a külföldről finanszírozott ügynökszervezetek tevékenységéről.
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pedig jelezte, hogy szorosan nyomon követik az árak alakulását.
The Hungarian prime minister holds his annual State of the Republic address.
A politikai tétmérkőzéseken Orbán Viktor nem külsőzik vagy passzolgat másoknak: teli rüsszttel dönti el a mérkőzést.
Ezúttal is egy cserecsatár volt a tolnaiak nyerőembere, igaz, most Böde Dániel helyett Könyves Norbert duplázott a második félidőben.
Nem kímélte a magyar baloldalt évértékelő beszédében a miniszterelnök.
Szabó Lászlóné Borsos Olgáról új fajt is elneveztek.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.